HAKKIMIZDA

 

Mobetto bir mobilya firması kuruluşudur. Kurulum zamanı 1990' lı yıllara dayanır. Normal bir atölye iken şu anda 3 ayrı 120.000 metre karelik alanda üretim yapmaktadır. Ürün portföyünü düğün paketi ile başlatan firmamız 2013 senesinden itibaren sahip olduğu uzmanlık ile internet sitesi üzerinden satış yapmak için Mobetto Mobilya adı altında tamamlayıcı pratik mobilya üretmeye başlamıştır.

Her daim insanların temel pratik mobilya ihtiyacını ön planda tutan Mobetto Mobilya, sosyal sorumluluk çerçevesinde her zamanki gibi kaliteyi ucuza sunmayı ve insanların ayağına göndermeyi hedeflemektedir. Bu hedefini ise her zaman devam ettirecektir.

Günümüz teknolojisi ile son model makine ve üretim parkurları ile özellikle ham maddeler kullanarak yeni tasarımları kendine yakışır bir şekilde üretmekte, yine kendisi web adresinden satışa sunmaktadır. 

Asıl amacı internet üzerinden satış yapmak olan Mobetto Mobilya aynı zamanda Modalife Mobilya'nın alt yapısını kullanarak kargo firmaları ile taşınamayacak pratik mobilyalar için 24 ayrı lojistik depoda hizmet vermekte ve ürünleri birebir müşteri adreslerine teslim etmektedir.

Müşterilerinin her daim çıkarlarını ön planda tutan firmamız, internetten görerek almak istemeyen müşterilerimiz için bazı mağazalarında Mobetto cornerlar kurarak her daim müşteri isteklerini ön planda tutmuştur. 

Mobetto Mobilya da seri imalat mantığına dayalı olan üretim sistemi ile maliyetleri düşürerek kaliteli ürün, kaliteli hizmet, uygun fiyat prensibini devam ettirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

NEDEN MOBETTO

Mobetto Mobilya https://mobetto.com adresi üzerinden online satış yapan bir mobilya kuruluşudur. Kırıkkale' de toplam'da 125,000 metre karelik alana sahip iki fabrikada 800 personel ile hizmet vermektedir. Modalife mobilyanın alt yapısından faydalandığından dolayı 18 lojistik depo ve 151 şube ile hizmet vermektedir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR